Pobierz aplikację mobilną
Zamów kurs
 
Pobierz aplikację mobilną
Zamów kurs

Aktualności

Przyłącz się do akcji Nakarm Mnie

2020-01-09

Przyłącz się do akcji „Nakarm Mnie”

a w zamian otrzymasz
*zwrot kosztów BARTER (kwota wydana na zakup karmy dla zwierząt itp. zamienimy na voucher do wykorzystania na przejazd naszymi taksówkami o takiej samej kwocie),
ale to nie wszystko każdy kto przyłączy się do akcji weźmie udział w losowaniu nagród
*konkurs z nagrodami
Kolacja dla Dwojga w Restauracja Dolce Vita w Lublinie
3 podwójne wejściówki do Multikina
A także gadżety naszej firmy - torby ekologiczne na zakupy.

Co trzeba zrobić ?
Zakupić karmę, przysmaki, gryzaki itp. dla piesków i kotów zostawić to w naszej taksówce wraz z paragonem i swoimi danymi np. imię i numer telefonu.
Produkty dla zwierzaczków można także zostawiać u naszych dziewczyn na centrali ul. Hutnicza 3/211 pierwsze piętro 20-218 Lublin
Jeśli potrzebujesz coś więcej się dowiedzieć, napisz do nas.

Nic na tym nie stracicie a jedynie możecie zyskać, bo dobro wraca ze zdwojoną siłą...

Jeśli macie kocyki lub ręczniki, które mogą Państwo przekazać schronisku, to również bardzo o nie prosimy.

Akcję wspiera Pracownia Reklamy Tadewicz http://tadewicz.pl/
Jeżeli macie chęć jako firma przyłączyć się do akcji zapraszamy do kontaktu przez facebooka,
email e-taxi.lublin@wp.pl bądź telefonicznie (81) 740 40 40
Akcja trwa od 09.01.2020-29.02.2020
#NakarmMnie #DobroWraca

Regulamin konkursu

 1. Konkurs organizowany jest przez STOWARZYSZENIE E TAXI Lublin z siedzibą w Lublinie 20-218 przy ul.Hutniczej 3, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod nr KRS: 0000585332 SĄD REJONOWY W LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, NIP: 712-330-25-35, REGON 362958547,zwaną dalej Organizatorem.

 2. Fundatorem nagród jest STOWARZYSZENIE E TAXI.

 3. Konkurs organizowany jest na fanpage Facebook e taxi .

 4. Nadzór nad przebiegiem Konkursu sprawuje Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora.

 1. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora ani podmiotów związanych z organizowaniem i przebiegiem Konkursu a także członkowie ich najbliższej rodziny.

 2. Konkurs trwa 09.01.2020-29.02.2020 roku do godz.23:59

 3. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

 4. Konkurs polega na przyłączeniu się do akcji „Nakarm Mnie”. Akcja polega na zakupieniu karmy, przysmaków, gryzaków itp. dla piesków i kotów zostawić to w naszej taksówce wraz z paragonem i swoimi danymi np. imię i numer telefonu, bądź na naszej centrali ul. Hutnicza 3/211 20-218 Lublin

 5. Każdy kto przyłączy się do akcji „Nakarm mnie weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród

 6. Wyniki zostaną ogłoszone 10 luty 2020 roku około godz: 17:00.

 7. Nagrodami w niniejszym Konkursie są voucher do Restauracji Dolce Vita w Lublinie o wartości 100 zł, 3 podwójne wejściówki do Multikina w Lublinie oraz 20 ekologicznych toreb z logo e taxi.

 8. Nagrody otrzymają osoby, które w obecności komisji konkursowej zostaną wylosowane z pośród osób które przyłączą się do akcji „Nakarm Mnie”

 9. Organizator przyzna 24 nagrody . 13. Nagrody zostaną wydane zgodnie z przepisami Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. (j.t. Dz. U. z 2018 r., , poz.201).

 10. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w poście na fanpage e taxi.

 11. Ilość zgłoszeń do konkursu bez ograniczeń .

 12. Umieszczone aktywności pod postem nie mogą zawierać wulgaryzmów i treści obraźliwych. Zgłoszenia takie będą usuwane przez organizatora konkursu.

 13. W konkursie udział mogą brać jedynie osoby pełnoletnie, posiadające miejsce zamieszkania na terenie RP.

 14. Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród zgłoszeń spełniających wszystkie warunki uczestnictwa. Ze zwycięzcami skontaktujemy się indywidualnie.

 15. Nagrody zostaną wysłane pocztą w przypadku zwrotu Laureat zobowiązuję się odebrać nagrodę osobiście do dnia 31.01. 2020 roku, w siedzibie e taxi ul.Hutnicza 3 20-218 Lublin.

 16. Osoby biorące udział w Konkursie wyrażają zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych osobowych przez Organizatora w celach związanych z realizacją Konkursu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. (Dz.U. Nr 133 z 1997 r. z późn. zmianami).

Kalkulator
kosztów

Chcesz zrobić symulację kosztów przejazdu? Skorzystaj z naszego kalkulatora. Oszacujemy koszt twojej podróży. Wystarczy, że wpiszesz adres początkowy i końcowy Twojej trasy, a my policzymy szacunkową opłatę.

Reklama
i współpraca

Zapraszamy Państwa do współpracy. Oferujemy między innymi możliwość oklejenia pojazdów, kolportaż w naszych pojazdach wśród klientów ulotek reklamowych umieszczenie Państwa reklamy na naszej stronie internetowej.

Nasi
partnerzy

Nasza korporacja współpracuje z wieloma firmami. Chcesz zostać naszym partnerem? 

Aplikacja
mobilna

Nasza korporacja posiada aplikację na urządzenia mobile do zamawiania taksówki. Aplikacja jest dostępna na trzech systemach: Android, Windows Phone i iOS(Apple).