Nasze konta społecznościowe
Pobierz aplikację mobilną

Aktualności

Szlachetna Paczka

Kochani Przyjaciele e taxi.
Zwracamy się do Was z wielką prośbą o pomoc w przygotowaniu szlachetnej paczki. 
W każdym z nas tkwi moc czynienia DOBRA!
Tak jak w poprzednim roku postanowiliśmy dołączyć się do szlachetnej paczki. Nasze samochody będą rozwozić paczki do osób potrzebujących ale to nie wszystko. Zgłosiliśmy się do pomocy dla jednej z Pań, jest to dla nas nowe doświadczenie bo nigdy tego nie robiliśmy. 
Mamy pod swoją opieką Panią Hannę
Pani Hanna (71 l.) mieszka samotnie w jednopokojowym mieszkaniu. Sytuacja Pani Hanny uległa znacznemu pogorszeniu, kiedy w wieku 42 lat ciężko zachorowała. Od tego czasu utrzymuje się z renty(640zł). Do tej pory mieszkała razem z mamą, która niespodziewanie zmarła w kwietniu tego roku. Dochód po odliczeniu kosztów mieszkania to 385 zł Aby ustrzec się obezwładniającej samotności po śmierci matki pani Hanna zaczęła uczęszczać codziennie na zajęcia dla seniorów. Co więcej, kobieta szuka radości w prostych czynnościach takich jak sprzątanie oraz uwielbia czytać baśniowe horrory i kryminały. Potrzeby Pani Hanny są bardzo podstawowe. 
Do najważniejszych z nich należą środki czystości oraz żywność.

Kasza, Cukier, Konserwy mięsne, Makaron, Olej, Konserwy rybne, Ryż, Dżem, Warzywa w puszkach Inne produkty żywnościowe: kawa rozpuszczalna, gotowe dania np. gołąbki w słoikach
Proszek do prania, Płyn do mycia naczyń, Mydło/żel myjący, Pasta do zębów, Płyny czyszczące, Szampon, Szczoteczka do zębów Inne: zawieszki do sedesu, papier toaletowy, odkamieniacz itp.
Koc, Ręczniki, Pościel
Brakujące sprzęty: mała pralka i żelazko

Musimy podołać temu zadaniu i chcemy aby nasza i Wasza pomoc dała choć na jakiś czas Pani Hani spokojne życie, dlatego prosimy Was dołączcie się do szlachetnej paczki razem z nami. Wystarczy mały gest, wydaj 5 zł na któryś z tych artykułów i pamiętaj dobro wraca….
Każdy kto ma chęć pomocy zapraszamy do nas na centralę lub dzwońcie, piszcie na facebooku podjedziemy, odbierzemy. Zbieramy do 7.12.2017
Każdy kto się dołączy, może liczyć na mały gadżet od nas np. kalendarz, breloczek

Kalkulator
kosztów

Chcesz zrobić symulację kosztów przejazdu? Skorzystaj z naszego kalkulatora. Oszacujemy koszt twojej podróży. Wystarczy, że wpiszesz adres początkowy i końcowy Twojej trasy, a my policzymy szacunkową opłatę.

Reklama
i współpraca

Zapraszamy Państwa do współpracy. Oferujemy między innymi możliwość oklejenia pojazdów, kolportaż w naszych pojazdach wśród klientów ulotek reklamowych umieszczenie Państwa reklamy na naszej stronie internetowej.

Nasi
partnerzy

Nasza korporacja współpracuje z wieloma firmami. Chcesz zostać naszym partnerem? 

Aplikacja
mobilna

Nasza korporacja posiada aplikację na urządzenia mobile do zamawiania taksówki. Aplikacja jest dostępna na trzech systemach: Android, Windows Phone i iOS(Apple).